Gülşen’den itiraf: Fit görünümünün sırrını açıkladı


‘Be Adam’, ‘Erkeksen’, ‘Şimdi’, ‘Of… Of…’, ‘Yurtta Aşk Cihanda Aşk’, ‘Ama Bir Farkla’, ‘Önsöz’, ‘Beni Durdursan mı?’ ve ‘Bangır Bangır’ albümleriyle ünlenen Gülşen, şarkıları kadar konserindeki kombinleriyle de gündemde yer alıyor.

Bayramın ikinci günü Kıbrıs’ta sahne alan Gülşen, konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Geçtiğimiz günlerde pembe saçlarıyla dikkat çeken ünlü şarkıcı, bu kez de bal rengi saçlarıyla sevenlerinin karşısına çıktı: “Yenilenmeyi seviyorum”

Gülşen, yeni single projesi için tarih verdi. Yeni teklisi hakkında ser verip sır vermeyen ünlü şarkıcı: ‘Şarkım 26 Nisan’da çıkıyor. Sürpriz yakında.’ diyerek merak uyandırdı.

Fit görünümü sıklıkla konuşulan popçu, sırrını açıkladı. Yıllardır hiç değişmeyen fitliğini ‘Açlığına’ borçlu olduğunu söyledi.

Muhabirlerin fit görünümünü nasıl koruduğuna dair sorularına ‘Açım’ diye yanıt veren Gülşen, Posta’nın haberine göre, “Doğru ve temiz beslenme çok önemli. Her şey dengede olmalı. Bu benim için artık bir diyet programı değil, hayat tarzı oldu. Herkese önerebileceğim tek şey yürümek. Bol bol yürüyün.’ dedi.

Sahnede daima canlı ve eğlenceli olan Gülşen, çalışmadığı zamanlarda daha fazla yorulduğunu söyledi! Hayatının her anında hareket olan ünlü şarkıcıdan: “Uçağa bindiğim an dinlenebiliyorum.” itirafı.

‘Çalışınca kendimi 7 yıldızlı otelde tatilde gibi hissediyorum. Uçağa bindiğim an dinlenebiliyorum. Sahneye hazırlanırken oturabiliyorum. İşimi yaparken kendimi inanılmaz iyi hissediyorum ve o zaman dinleniyorum.’ diyen Gülşen, hayatının son derece hareketli olduğunu ifade ederek çalışmadığı zamanlara ilişkin, ‘Onun dışındaki zamanlarda daha çok yoruluyorum.’ açıklamasında bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir