Turn 10, Forza Motorsport İçin Çok Oyunculu Değişiklikleri ve Yeni İçerikler Duyurdu

Turn 10 Studios, hataları ve tartışmalı carpg ilerleme sistemi nedeniyle olumsuz eleştiriler alan Forza Motorsport oyunu için çok oyuncu değişiklikleri ve içerikler sunacağını açıkladı.

Önümüzdeki birkaç ay içinde Forza Motorsport, Seyir Modu, Dayanıklılık Yarışları, Araba Yakınlık Radarı, Forza GT araba bölümü değişiklikleri ve Logitech TrueForce desteği gibi daha fazla parkur ve özellik alacak. Ek olarak, çok oyunculu tarafta da önemli değişiklikler yapıldığının altı çiziliyor.

Yeni Forza Motorsport güncellemesi, güvenlik derecelendirmelerinde ve eşleştirmede değişiklikler ve iyileştirmeler getirecek, böylece oyuncular güvenlik derecelendirmelerine göre daha iyi eşleşecek. İkincisi artık kişinin güvenlik derecelendirmesini belirlemek için 10 yerine 20 yeni yarışı kullanacak. Ayrıca çarpışmalar ve güvenlik düzenlemesi cezaları, güvenlik derecelendirmesinin daha hızlı düşmesine neden olacak. Stüdyo ayrıca, gerideki oyuncuların cezalandırılmaması için bazı kural cezalarında ince ayar yapılması ve düzeltmeler yapılması planlanıyor. Küçük yol kesintileri daha küçük cezalarla sonuçlanacak ve kaçınılmaz temaslar artık cezalandırılmayacak.

Forza Motorsport için yapay zeka  iyileştirmeleri de yolda. Bir sonraki güncelleme, arabaları geçerken, bir tepeden geçerken ve düzlüklerde gereksiz yapay zeka frenlemesini düzeltecek. Gelecekteki güncellemeler ayrıca geçildikten sonra yavaşlama, oyuncunun yanında sürüş yapma ve daha fazlasıyla ilgili daha iyi yapay zeka davranışı sunacak. Son olarak Turn 10, çok sınıflı dayanıklılık yarışları üzerinde çalışıyor ve bu yarışların yakında Motorsport’a gelmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir